Inne nasze serwisy: Lipoliza  •  Mikrodermabrazja  •  Liposukcja  •  Manicure hybrydowy  •  Peeling kawitacyjny

Dlaczego manicure japoński jest wyjątkowy?

Osoby, które poddają się zabiegom upiększającym paznokcie zazwyczaj myślą przede wszystkim o zwiększeniu ich atrakcyjności wizualnej. W związku z tym informacja na temat tego, że manicure japoński ma również właściwości prozdrowotne może budzić zdumienie.

Nie brakuje osób przeświadczonych o tym, że mamy do czynienia przede wszystkim ze swego rodzaju chwytem reklamowym zachęcającym do bliższego zainteresowania się możliwościami tej techniki upiększania paznokci, w rzeczywistości jednak możemy mówić o czymś więcej niż tylko o udanej reklamie. W czasie zabiegu płytka paznokci uzyskuje nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również składniki odżywcze. Kosmetyczka nakłada na nią substancję zawierająca witaminy, krzemionkę oraz wosk pszczeli, trudno zatem dziwić się, że jej stan poprawia się nawet po jednym zabiegu.

Oczywiście, tak jak i w przypadku wielu innych zabiegów kosmetycznych, utrzymanie zadawalającego efektu wymaga ich systematycznego powtarzania. Osoby, które zawodowo wykonują manicure japoński zwracają zatem uwagę na to, że naprawdę skuteczna będzie przede wszystkim sesja składająca się z dwóch lub trzech zabiegów powtarzanych w odstępach trzytygodniowych. W ten sposób zagwarantujemy płytce naszych paznokci regularne odżywianie i sprawimy, że korzystne zmiany będą widoczne jeszcze przez długi czas. Kosmetyczki doradzają przy tym, aby osoby liczące na prozdrowotne efekty zabiegu wstrzymywały się od malowania paznokci w czasie trwania kolejnych sesji. Lakier nie będzie wtedy ich osłabiał, a płytka paznokcia będzie mogła spokojnie się regenerować.

Menu boczne


Polub nas :)

Inne strony

Być może zaintereusją cię również witryny:

Jak schudnąć
Objawy ciąży

Reklama